Lidhje

Tiranë, rreziku i kthimit të paketës anti-shpifje


Tiranë, rreziku i kthimit të paketës anti-shpifje
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:47 0:00

Në Tiranë, komuniteti i gazetarëve vazhdon të protestojë ndaj planeve të parlamentit për të rimarrë në shqyrtim paketën anti-shpifje. Shtatë organizata ndërkombëtare për mbrojtjen e lirisë së shprehjes i dërguan drejtuesve dhe deputetëve të Parlamentit të Shqipërisë një letër të hapur.

XS
SM
MD
LG