Lidhje

Tiranë, studim për ekstremizmin online


Tiranë, studim për ekstremizmin online
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Në Tiranë, Akademia e Studimeve Politike publikoi sot një studim mbi ekstremizmin e dhunshëm, që qarkullon nëpër platformat online në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut.

XS
SM
MD
LG