Lidhje

Tiranë, vazhdojnë polemikat mbi ligjin për median


Tiranë, vazhdojnë polemikat mbi ligjin për median
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Në Shqipëri vazhdojnë polemikat mbi ligjin e debatuar për median. Deri tani nuk ka shenja që qeveria po tërhiqet nga projektligji i paraqitur prej saj dhe që është rikthyer disa herë për t'u ndryshuar.

XS
SM
MD
LG