Lidhje

Tirana pret me atmosferë festive vitin 2012


Tirana pret me atmosferë festive vitin 2012

Viti i ri në Tiranë kaloi në një atmosferë festive, ndërsa forcat e rendit garantuan një shkallë të lartë sigurie. Rrugët dhe sheshet kryesore ishin zbukuruar për të shënuar ndërrimin e viteve dhe qytetarët festuan nëpër shtepi dhe lokale me te afërmit e tyre. Edhe shume familje nga Kosova kaluan natën e fundit të vitit në Tiranë.

XS
SM
MD
LG