Lidhje

Media Arkivi

25-vjetori i rrëzimit të monumentit të diktatorit


Në Tiranë u përkujtua sot 25-vjetori i rrëzimit të monumentit të diktatorit komunist Enver Hoxha nga sheshi "Skënderbej". Partia Demokratike organizoi një tubim, ku vlerësoi sakrificat e studentëve dhe qytetarëve demokratë për mbrojtjen e vlerave demokratike të shoqërisë shqiptare.

XS
SM
MD
LG