Lidhje

Ndërgjegjësimi për dhunën ndaj grave dhe vajzave


Ndërgjegjësimi për dhunën ndaj grave dhe vajzave
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:09 0:00

Nëntori është muaji i ndërgjegjësimit kundër dhunës, dhe shkolla “Sami Frashëri” në Tiranë po zhvillon një seri veprimtarish kundër dhunës ndaj grave dhe vajzave. Në këto takime po marrin pjesë edhe prindërit, të cilët po japin ndihmesën e tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG