Lidhje

Tiranë, nis samiti i dytë i diasporës


Tiranë, nis samiti i dytë i diasporës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Në Tiranë nisi sot Samiti i Dytë i Diasporës. Folësit ishin përfaqësues të organizatave shqiptare nëpër botë. Përfaqësuesit e shtetit dhe politikës diskutuan për bashkëpunimin më të ngushtë në dobi të vendit të tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG