Lidhje

Tiranë, tryeza e OSBE-së mbi reformën zgjedhore


Tiranë, tryeza e OSBE-së mbi reformën zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Në Shqipëri, Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim Europian organizoi sot një tryezë me partitë politike mbi nisjen e reformës zgjedhore. Tryeza u përfshi nga polemikat mbi përparësitë e reformimit të procesit zgjedhor.

XS
SM
MD
LG