Lidhje

Tiranë, protestat pritet të rifillojnë të hënën


Tiranë, protestat pritet të rifillojnë të hënën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Në Tiranë, studentët e universiteteve publike po përgatisin rifillimin e protestave me kërkesat e tyre ekonomike dhe akademike. Ata thonë se vendimet e fundit të qeverisë nuk i përmbushin kërkesat e tyre.

XS
SM
MD
LG