Lidhje

Të rinjtë në mbështetje të komuniteteve me probleme


Të rinjtë në mbështetje të komuniteteve me probleme
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

10 të rinj vullnetarë të organizatës World Vision, po punojnë prej disa ditësh në fshatin Torovicë të Lezhës, në mbështetje të fëmijëve dhe të rinjve të këtij fshati të izoluar dhe me probleme sociale dhe ekonomike.

Të rinjtë në mbështetje të komuniteteve me probleme
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

XS
SM
MD
LG