Lidhje

Tarifat ndaj mallrave serbe dhe shtimi i kontrabandës


Tarifat ndaj mallrave serbe dhe shtimi i kontrabandës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Korrespondentja e Zërit të Amerikës, Edlira Bllaca, përcolli një ditë pune në veriun e Kosovës të njësisë kundër kontrabandës të Doganave të Kosovës dhe na dërgoi këtë kronikë.

XS
SM
MD
LG