Lidhje

Trajneri i "Tiranës" flet për racizmin me të cilin është përballur


Trajneri i "Tiranës" flet për racizmin me të cilin është përballur
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Trajneri nigerian Emanuel Egbo, i ekipit të futbollit "Tirana", i cili prej afro 20 vjetësh jeton në Shqipëri, nuk e ka patur punën e tij të lehtë, sepse qysh nga fillimi ai ka përjetuar fyerje dhe sjellje raciste.

XS
SM
MD
LG