Lidhje

Protesta e Partisë Demokratike para parlamentit


Në Tiranë, opozita braktisi përsëri punimet e parlamentit, pwr t'ju bashkuar një proteste, ku u kërkua dorëheqja e kryetarit të parlamentit, Ilir Meta.

Disa qindra përkrahës të Partisë Demokratike kërkuan largimin nga detyra të zotit Meta, në mënyrë që prokuroria të hetojë lirisht akuzat e deputetit Tom Doshi kundër tij.

Deputeti Doshi deklaroi para hetuesve se zoti Meta ka porositur vrasjen e tij dhe të një deputeti tjetër.

Protesta e Partisë Demokratike para parlamentit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00

Shiko komentet (3)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG