Lidhje

Uashington DC: mbyllen muzeumet, shkollat dhe aktivitetet publike


Uashington DC: mbyllen muzeumet, shkollat dhe aktivitetet publike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Uashingtoni, një ndër qytetet më të vizituar të Amerikës, ka mbyllur muzeumet, shkollat, aktivitetet publike në përpjekje për të frenuar përhapjen e koronavirusit. Në rrugë dhe në sistemin e metrosë së kryeqytetit shikon gjithnjë e më pak njerëz.

XS
SM
MD
LG