Lidhje

Uashington, diskutim mbi Kosovën dhe sfidat e së ardhmes


Uashington, diskutim mbi Kosovën dhe sfidat e së ardhmes
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Qeverisja e mirë dhe normalizimi i marrëdhënieve me Beogradin pritet të jenë sfidat kryesore të qeverisë së re të Kosovës. Në Uashington përfaqësues të partisë fituese të zgjedhjeve si dhe medias ndanë qasjen e tyre mbi këto zhvillimeve.

XS
SM
MD
LG