Lidhje

Uashington, protestojnë shqiptaro-amerikanët


Uashington, protestojnë shqiptaro-amerikanët
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:02 0:00

Disa dhjetëra shqiptarë të Amerikës u mblodhën të dielën në mesditë përpara Shtëpisë së Bardhë për të protestuar kundër qeverisë së Kryeministrit Edi Rama dhe asaj që ata e quajnë ndërhyrje e miliarderit George Soros në punët e Shqipërisë.

XS
SM
MD
LG