Lidhje

Libër i ri i publicistit Bardhyl Ukcamaj


Libër i ri i publicistit Bardhyl Ukcama
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Publicisti Bardhyl Ukcamaj sapo ka botuar këto ditë në Tiranë librin “Shqiptarët në qytetërimin perëndimor”. Botimi është një përpjekje për të bërë një vështrim historik mbi përkatësinë dhe vazhdimësinë kulturore të kombit shqiptar.

Libër i ri i publicistit Bardhyl Ukcama
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG