Lidhje

Shkenca dhe teknologjia, vizioni për Ballkanin Perëndimor


Shkenca dhe teknologjia, vizioni për Ballkanin Perëndimor
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Forumi “Shkenca dhe teknologjia, Vizioni 2030 për Ballkanin Perëndimor”, i cili u mbajt në Ulqin, bashkoi përfaqësues të Bashkimit Evropian, ish-presidentë të shteteve të rajonit, si dhe ekspertë të njohur nga fusha e shkencës dhe teknologjisë.

XS
SM
MD
LG