Lidhje

SHBA shënojnë 17-vjetorin e sulmeve të 11 shtatorit

Amerikanët po shënojnë 17 vjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit 2001 që vranë pothuajse 3000 njerëz në Nju Jork, Virxhinia dhe Pensilvani

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG