Lidhje

Vaksina e kompanisë Johnson & Johnson


Vaksina e kompanisë Johnson & Johnson
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Ekspertët e kompanisë farmaceutike “Johnson & Johnson’s” njoftuan se së shpejti do të ofrohen të dhëna mbi efikasitetin dhe sigurinë e vaksinës eksperimentale mbi të cilën po punon kjo kompani.

XS
SM
MD
LG