Lidhje

Intervistë nga Vatikani me Dom Nik Ukgjinin


Intervistë nga Vatikani me Dom Nik Ukgjinin
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:43 0:00

Mes të ftuarve në Vatikan ishte dhe Dom Nik Ukgjini, klerik, njëkohësisht studiues dhe autor i disa botimeve lidhur me jetën dhe kontributin e disa figurave të shquara shqiptare

XS
SM
MD
LG