Lidhje

Vazhdojnë operacionet në Lazarat


Policia vijoi edhe sot operacionet në Lazarat të Gjirokastrës duke shkatërruar sasi marijuane dhe bllokuar armë dhe municione. Policia ndaloi tre persona të tjerë që sipas saj akzuohen per vepra penale te ndryshme. Në fshat banorët po përjetojnë masa të forta kontrolli policor por nuk janë shënuar incidente me policinë.
Lazarati
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00
XS
SM
MD
LG