Lidhje

Vendimi i DASH për Berishën, Kim: Askush s’është mbi ligjin


Vendimi i DASH për Berishën, Kim: Askush s’është mbi ligjin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Në Shqipëri, ambasadorja amerikane Yuri Kim tha sot se Shteti ligjor duhet të mbizotërojë dhe se askush nuk mund të jetë mbi ligjin.

XS
SM
MD
LG