Lidhje

Veprimtaria e Shtetit Islamik në Irak dhe Siri


Veprimtaria e Shtetit Islamik në Irak dhe Siri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Korrespondentja e Zërit të Amerikës Carla Babb bisedoi me analistë dhe ushtarakë amerikanë mbi rëndësinë e mposhtjes së grupit terrorist Shteti Islamik dhe veprimtarisë aktuale të tij.

XS
SM
MD
LG