Lidhje

Përgjegjësia për BSH - me analistin J. Rolett


Përgjegjësia për BSH - me analistin J. Rolett
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:54 0:00

Analisti amerikan Jonal Rolett që ka punuar me çështjet e qeverisjes dhe të drejtave të njeriut në Shqipëri për mbi 20 vjet, thotë se mënyra e zgjidhjes së çështjes së vjedhjes në Bankën e Shqipërisë, është një provë për funksionimin e sistemit.

XS
SM
MD
LG