Lidhje

Votimet në jug të Shqipërisë


Votimet në jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Në bashkitë në Jug të Shqipërisë procesi i votimit për kryetarët e rinj dhe këshillat bashkiake nuk ka shënuar incidente gjatë ditës së sotme.

XS
SM
MD
LG