Lidhje

"Xhilli in Albania"


"Xhilli in Albania"
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

"Xhilli in Albania" është emri në internet i një vajze amerikane që punon në Shqipëri prej një viti si vullnetare e Korpusit të Paqes. Xhilli është nga shteti i Kolorados dhe ka një blog popullor, ku përshkruan jetën dhe punën e saj në Shqipëri. Para pak kohe ajo ishte në studiot e Zërit e Amerikës në Uashington dhe foli me kolegun tonë Ilir Ikonomi për mbresat që i ka lënë Shqipëria. Blogu i saj mund të kërkohet në Internet duke shkruar thjesht fjalët Xhilli in Albania.

"Xhilli in Albania"
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG