Lidhje

Media Arkivi

Rreth 150 mijë të rinj votojnë për herë të parë


Përfaqësuesja e Bashkimit Europian në Shqipëri, ambasadore Romana Vlahutin u tha të rinjve se ka rëndësi të madhe për vendin dhe për ata vetë pjesëmarrja e tyre në zgjedhjet vendore ë 21 qershorit.

XS
SM
MD
LG