Lidhje

Zgjedhjet në universitetet shqiptare


Zgjedhjet në universitetet shqiptare
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:24 0:00

Në Shqipëri më 30 korrik personeli akademik dhe studentët do t’i drejtohen kutive të votimit në 12 universitete publike.

XS
SM
MD
LG