Lidhje

Zgjedhjet vendore për komunën e plotë të Tuzit


Zgjedhjet vendore për komunën e plotë të Tuzit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Nesër në Malësi mbahen zgjedhjet vendore për komunën e plotë të Tuzit. Gara më e fortë zgjedhore pritet të zhvillohet mes koalicionit të forcave politike shqiptare “Malësia na bashkon” dhe Partisë Demokratike Socialiste të presidentit malazez, Milo Gjukanoviç.

XS
SM
MD
LG