Lidhje

Zhvillimet në PD pas protestës, komentojnë studiues dhe politikanë


Zhvillimet në PD pas protestës, komentojnë studiues dhe politikanë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:36 0:00

Në Tiranë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, dhe ish kryeministri Sali Berisha, shkëmbyen sot përsëri akuza për protestën e djeshme. Ata fajësuan njëri tjetrin për pasojat që protesta la pas, për plagosjet e pjesëmarrësve dhe dëmet materiale.

XS
SM
MD
LG