Lidhje

Zhvillimet politike në Shqipëri


Në Tiranë, opozita deklaroi se shtimi i taksave mbi biznesin e vogël do të rrisë çmimet e konsumit në treg dhe do të mbyllë shumë shitore, ku janë vetë-punësuar afro 280 mijë vetë. Edhe kryeministri Edi Rama foli sot për problemet e jetës së përditshme.

Zhvillimet politike në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG