Lidhje

Ziadin Sela mbi krizën në Maqedoni


Ziadin Sela, Komuna e Struges
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00

Për të folur për krizën politike në Maqedoni, për faktorin shqiptar politik atje dhe çështjet që shqetësojnë popullatën shqiptare, Zëri i Amerikës zhvilloi një​ intervist​ë​ me Kryetarin e Komunës së Strugës, Ziadin Sela.

Ziadin Sela, Komuna e Struges
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00

XS
SM
MD
LG