Lidhje

Media Arkivi

Schulz në Tiranë: Tensionet rrezik për reformat


Presidenti i parlamentit europian fjalim para deputetëve shqiptarë: Me rëndësi reforma në Drejtësi. Vlerësime për afrimin mes Tiranës dhe Beogradit.

XS
SM
MD
LG