Lidhje

Gazetari Aleksandër Çipa flet për gjendjen e medias në Shqipëri


Kryetari i Unionit të Gazetarëve, Aleksandër Çipa flet për gjendjen e medias në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:49 0:00

A farmer dries a harvested crop of maize on the outskirts of Bangalore, India.

Aleksandër Çipa, kryetar i Unionit të gazetarëve shqiptare dha një intervistë për Zërin e Amerikës ku foli për gjendjen e shtypit në Shqipëri si dhe rreth zhvillimeve më të rëndësishme në vend.

Kryetari i Unionit të Gazetarëve, Aleksandër Çipa flet për gjendjen e medias në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:49 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG