Lidhje

Kryetari i Unionit të Gazetarëve, Aleksandër Çipa flet për gjendjen e medias në Shqipëri


Kryetari i Unionit të Gazetarëve, Aleksandër Çipa flet për gjendjen e medias në Shqipëri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:49 0:00

Aleksandër Çipa, kryetar i Unionit të gazetarëve shqiptarë, në një intervistë për Zërin e Amerikës, foli për gjendjen e shtypit në Shqipëri si dhe rreth zhvillimeve më të rëndësishme në vend.

XS
SM
MD
LG