Lidhje

Shkup, Reagime mbi raportin e DASH-it


Shkup, Reagime mbi raportin e DASH-it
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00
Direct link

Autoritetet qeveritare dhe opozita në Maqedoni e kanë komentuar në mënyra të ndryshme raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit mbi të drejtat e njeriut në këtë vend ballkanik. Kryeministri Nikolla Gruevski mendon se vërejtjet në raport janë standarde për të gjithë rajonin.

XS
SM
MD
LG