Lidhje

Kosovë, konfiskim narkotikësh


Në Kosovë, policia bëri të ditur se ka zbuluar dhe konfiskuar mbi 100 kilogram lëndësh narkotike, gjatë një prej operacioneve më të mëdha kundër trafikut të drogave. Zyrtarët e policisë thanë se gjatë operacionit që ka pasuar hetimet disamuajshe, janë arrestuar tre persona, ndërsa paralajmëruan arrestime të reja.

XS
SM
MD
LG