Lidhje

Presidenti pa votim raundi II

  • Zeri Amerikes

Presidenti i ri, pa kandidatë edhe raundi i dytë Pas takimit Berisha Rama nuk paraqitet asnjë emër në garë. PD dhe PS nuk bien dakort për datën e raundit të tretë

XS
SM
MD
LG