Lidhje

Vetvendosja kunder bisedimeve

  • Zeri Amerikes

Veprimtarë të lëvizjes Vetëvendosje, hodhën domate mbi ndërtesën e qeverisë së Kosovës, në shenjë kundërshtimi ndaj bisedimeve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, të ndërmjetësuara nga Bashkimi Evropian.

XS
SM
MD
LG