Lidhje

Përleshje në Merdarë


Dhjetëra pjesëtarë të policisë së Kosovës dhe pjesëtarë të komunitetit serb, kanë pësuar lëndime gjatë përplasjeve në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në Merdarë.

XS
SM
MD
LG