Lidhje

Takim Rompuy-Jahjaga


Presidenti i Këshillit Evropian, Herman Van Rompuy, bëri thirrje sot që Prishtina dhe Beogradi të trajtojnë situatën në veri të Kosovës për të mirën e të gjithë qytetarëve që jetojnë në zonë. Ai i bëri këto komente pas takimit me presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga në Bruksel

XS
SM
MD
LG