Lidhje

Moisiu per imunitetin dhe korrupsionin

  • Zeri Amerikes

Ish-presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu, deklaroi se heqja e imunitetit të zyrtarëve dhe ndryshimet në Kushtetutë duhen bërë me kujdes.

XS
SM
MD
LG