Lidhje

PS ndryshime te reja kushtetuese

  • Zeri Amerikes

Opozita paraqet një kërkesë për ndryshime të tjera kushtetuese që prekin drejtësinë: “JO vetëm imunitetet. Duhet garantuar dhe pavarësia e sistemit”. Shumica: “janë pretekste për të mos votuar heqjen e imuniteteve”

XS
SM
MD
LG