Lidhje

Dell - Surroi, Polemika

  • Leonat Shehu

Ne Kosovë ka vazhduar shkëmbimi i kritikave ndërmjet ambasadorit amerikan ne largim Christopher Dell dhe publicistit Veton Surroi

XS
SM
MD
LG