Lidhje

Dita e tretë e kuvendit republikan

  • Ilir Ikonomi

Kandidati republikan për president, Mitt Romney siguroi dje emërimin e partisë, ndërsa bashkëshortja e tij Anne, dhe guvernatori i Nju Xhersit, Chris Christie argumentuan se përse zoti Romney duhet të jetë presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara

XS
SM
MD
LG