Lidhje

Debatet per imunitetin


Partia Socialiste e opozites deklaroi ne Tirane se po fillon nje fushate intensive takimesh me qytetaret ne te gjithe vendin per te shpjeguar programin e saj te zgjedhjeve te ardhshme. Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, deklaroi se partia e tij eshte pro kufizimit te imuniteteve dhe do ta votoje ate, sapo te mbyllet diskutimi per paketen e saj te ndryshimeve kushtetutese.

XS
SM
MD
LG