Lidhje

Media Arkivi

Bisedimet Kosovë-Serbi dhe çështja e veriut

  • Leonat Shehu

Një grup organizatash joqeveritare i bënë thirrje sot qeverisë së Kosovës dhe organizatave ndërkombëtare që çështja e veriut të banuar me shumicë serbe të mos jetë pjesë e bisedimeve ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit.

XS
SM
MD
LG