Lidhje

Rama, takime ne Kavaje


Opozita socialiste nisi sot turin e takimeve me qytetaret per te diskutuar programin e saj te qeverisjes. Kryetari i PS Edi Rama tha sot ne Kavaje se krahas ekonomise dhe shtetit ligjor gjendja e gruas shqiptare eshte nje problemet me te renda te vendit. Qeveria thote nga ana e saj se kritikave te opozites gjithnje i pergjiet me investime ne infrastrukture, rritje pagash dhe kujdes me te mire social.

XS
SM
MD
LG