Lidhje

Takim Reeker - Rama


Zevendes-ndihmes sekretari amerikan i shtetit, Filip Riker deklaroi ne Tirane se SHBA presin qe reformat e Shqiperise te ecin perpara dhe qe vitin e ardshem zgjedhjet demokratike te mbahen me shume pergjegjesi.

XS
SM
MD
LG